elif
maskot

Şivlilik Çocuk Bayramı 2024

TÜM ETKİNLİK PROGRAMLARI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

HADO

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20:30
  • KONYA SAHNE
ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20.30
  • SAHNE SENİN
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

YÜZ BOYAMA

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

ŞULE KALA

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
ŞULE KALA ŞULE KALA

BURAK ABİ İLE FENER ALAYI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
BURAK ABİ İLE FENER ALAYI BURAK ABİ İLE FENER ALAYI

SELÇUKLU HALK OYUNLARI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
SELÇUKLU HALK OYUNLARI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ SELÇUKLU HALK OYUNLARI YARIŞMASI ÖDÜL TÖRENİ

KRAL ŞAKİR

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
KRAL ŞAKİR KRAL ŞAKİR

SAİD ERCAN

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
SAİD ERCAN SAİD ERCAN

ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY ASLAN HÜRKUŞ GÖREVİMİZ GÖKBEY

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

ATÖLYELER

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

KUM SANATI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

KUKULİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
KUKULİ KUKULİ

BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

11 OCAK PERŞEMBE

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

11 OCAK PERŞEMBE

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

HÜSEYİN GONCAGÜL

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • KONYA SAHNE
HÜSEYİN GONCAGÜL HÜSEYİN GONCAGÜL

KANDİL PROGRAMI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
KANDİL PROGRAMI KANDİL PROGRAMI

SERTAÇ ABİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
SERTAÇ ABİ SERTAÇ ABİ

SİMÜLATÖR OYUNLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

VR OYUNLAR

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

KUM SANATI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

MÜJDE YAHŞİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
MÜJDE YAHŞİ MÜJDE YAHŞİ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

ATÖLYELER

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

BALON DAĞITIMI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

SANTURİ SEDAT ANAR’LA İLAHİ VE NAÂTLER

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
SANTURİ SEDAT ANAR’LA İLAHİ VE NAÂTLER SANTURİ SEDAT ANAR’LA İLAHİ VE NAÂTLER

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

RAFADAN TAYFA

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
RAFADAN TAYFA RAFADAN TAYFA

BALON DAĞITIMI

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ

12 OCAK CUMA

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ

YÜZ BOYAMA

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

YÜZ BOYAMA

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

12 OCAK CUMA

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

MERVE YILDIRIM

12 OCAK CUMA

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
MERVE YILDIRIM MERVE YILDIRIM

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

VR OYUNLAR

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

12 OCAK CUMA

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

ATÖLYELER

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

SİMÜLATÖR OYUNLARI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

KUM SANATI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

HADO

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

VR OYUNLAR

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

RENKLİ BALIK YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
RENKLİ BALIK YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ RENKLİ BALIK YENİ DÜNYALAR KAŞİFİ

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

13 OCAK CUMARTESİ

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

YÜZ BOYAMA

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

BİR ANADOLU MASALI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
BİR ANADOLU MASALI BİR ANADOLU MASALI

AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

13 OCAK CUMARTESİ

  • 20.30
  • SAHNE SENİN
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

PANDOMİM GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
PANDOMİM GÖSTERİSİ PANDOMİM GÖSTERİSİ

TINGIR MINGIR ÇOCUK ŞARKILARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 20.30
  • KONYA SAHNE
TINGIR MINGIR ÇOCUK ŞARKILARI TINGIR MINGIR ÇOCUK ŞARKILARI

YÜZ BOYAMA

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

BALON DAĞITIMI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

DİJİTAL BABA ORHAN TOKER

13 OCAK CUMARTESİ

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
DİJİTAL BABA ORHAN TOKER DİJİTAL BABA ORHAN TOKER

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

SİMÜLATÖR OYUNLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

ATÖLYELER

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

KUM SANATI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

HADO

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

YÜZ BOYAMA

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

YÜZ BOYAMA

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

VR OYUNLAR

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

AYÇİN KANTOĞLU

14 OCAK PAZAR

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
AYÇİN KANTOĞLU AYÇİN KANTOĞLU

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

14 OCAK PAZAR

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

SITKI ASLANHAN

14 OCAK PAZAR

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
SITKI ASLANHAN SITKI ASLANHAN

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

14 OCAK PAZAR

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

ELİF’İN DÜŞLERİ

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
ELİF’İN DÜŞLERİ ELİF’İN DÜŞLERİ

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

BALON DAĞITIMI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

SİMÜLATÖR OYUNLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

ATÖLYELER

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER