elif
maskot

Şivlilik Çocuk Bayramı 2024

TÜM ETKİNLİK PROGRAMLARI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

ŞULE KALA

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
ŞULE KALA ŞULE KALA

KRAL ŞAKİR

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
KRAL ŞAKİR KRAL ŞAKİR

AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20.30
  • SAHNE SENİN
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

ATÖLYELER

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

BURAK ABİ İLE FENER ALAYI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
BURAK ABİ İLE FENER ALAYI BURAK ABİ İLE FENER ALAYI

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

HADO

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

BALON DAĞITIMI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

SİMÜLATÖR OYUNLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 20:30
  • KONYA SAHNE
ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ ZEYNEP BETÜL AKYILDIZ

YÜZ BOYAMA

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

KUM SANATI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

10 OCAK ÇARŞAMBA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

11 OCAK PERŞEMBE

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

SİMÜLATÖR OYUNLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

KANDİL PROGRAMI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
KANDİL PROGRAMI KANDİL PROGRAMI

RAFADAN TAYFA DEHLİZ MACERASI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
RAFADAN TAYFA DEHLİZ MACERASI RAFADAN TAYFA DEHLİZ MACERASI

YÜZ BOYAMA

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

ATÖLYELER

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

11 OCAK PERŞEMBE

  • 20.30
  • SAHNE SENİN
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

YÜZ BOYAMA

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

KUM SANATI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

KUKULİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
KUKULİ KUKULİ

BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

11 OCAK PERŞEMBE

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

BALON DAĞITIMI

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

MÜJDE YAHŞİ

11 OCAK PERŞEMBE

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
MÜJDE YAHŞİ MÜJDE YAHŞİ

VR OYUNLAR

11 OCAK PERŞEMBE

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

YÜZ BOYAMA

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

BALON DAĞITIMI

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

KUM SANATI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

BURAK ONURLU

12 OCAK CUMA

  • 20.30
  • KONYA SAHNE
BURAK ONURLU BURAK ONURLU

BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ

12 OCAK CUMA

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ BULMACA KULESİ DEV KUŞUN GİZEMİ

RAFADAN TAYFA

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
RAFADAN TAYFA RAFADAN TAYFA

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

HADO

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

12 OCAK CUMA

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

12 OCAK CUMA

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

12 OCAK CUMA

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU BY GÖBÜŞ ÇOCUK TİYATROSU

YÜZ BOYAMA

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

MERVE YILDIRIM

12 OCAK CUMA

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
MERVE YILDIRIM MERVE YILDIRIM

ATÖLYELER

12 OCAK CUMA

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

12 OCAK CUMA

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

BİZİM RENKLERİMİZ

12 OCAK CUMA

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
BİZİM RENKLERİMİZ BİZİM RENKLERİMİZ

DİLEK CESUR

12 OCAK CUMA

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
DİLEK CESUR DİLEK CESUR

ATÖLYELER

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

BALON DAĞITIMI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
BALON DAĞITIMI BALON DAĞITIMI

DİJİTAL BABA ORHAN TOKER

13 OCAK CUMARTESİ

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
DİJİTAL BABA ORHAN TOKER DİJİTAL BABA ORHAN TOKER

BİR ANADOLU MASALI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 20.30
  • ANADOLU SAHNE
BİR ANADOLU MASALI BİR ANADOLU MASALI

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

VR OYUNLAR

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

KUM SANATI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • ODA TİYATRO SALONU
HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU HACİVAT VE KARAGÖZ GÖLGE OYUNU

YÜZ BOYAMA

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

13 OCAK CUMARTESİ

  • 20.30
  • SAHNE SENİN
AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR AYŞİN ABLA'DAN MASALLAR AYTAÇ ABİ'DEN ŞARKILAR

HATİCE KÜBRA TONGAR

13 OCAK CUMARTESİ

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
HATİCE KÜBRA TONGAR HATİCE KÜBRA TONGAR

PANDOMİM GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
PANDOMİM GÖSTERİSİ PANDOMİM GÖSTERİSİ

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

13 OCAK CUMARTESİ

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU
AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ AKROBATİK JONGLÖR GÖSTERİSİ

HADO

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

YÜZ BOYAMA

13 OCAK CUMARTESİ

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
İNTERAKTİF OYUN ALANLARI İNTERAKTİF OYUN ALANLARI

YÜZ BOYAMA

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

HADO

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
HADO HADO

VR OYUNLAR

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
VR OYUNLAR VR OYUNLAR

ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 14.00 - 18.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ ŞİVLİLİK ENSTRÜMANTAL MÜZİK DİNLETİSİ

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 20.00
  • BALO SALONU SAHNE
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

SITKI ASLANHAN

14 OCAK PAZAR

  • 17.00
  • KONYA SAHNE
SITKI ASLANHAN SITKI ASLANHAN

ATÖLYELER

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
ATÖLYELER ATÖLYELER

KUM SANATI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • ZEMİN FUAYE ALANI
KUM SANATI KUM SANATI

ELİF’İN DÜŞLERİ

14 OCAK PAZAR

  • 12.00 - 14.00 - 16.00
  • ANADOLU SAHNE
ELİF’İN DÜŞLERİ ELİF’İN DÜŞLERİ

SİMÜLATÖR OYUNLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • DİJİTAL OYUN ALANI
SİMÜLATÖR OYUNLARI SİMÜLATÖR OYUNLARI

YÜZ BOYAMA

14 OCAK PAZAR

  • 11.00-20.00 Saatleri
  • -1 Fuaye Alanı
YÜZ BOYAMA YÜZ BOYAMA

DORU

14 OCAK PAZAR

  • 11.30 - 13.30 - 15.30 - 17.30 - 19.30
  • CEP SİNEMA SALONU
DORU DORU

ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI ANİMATÖRLE GELENEKSEL ÇOCUK OYUNLARI

AYÇİN KANTOĞLU

14 OCAK PAZAR

  • 15.00
  • KONYA SAHNE
AYÇİN KANTOĞLU AYÇİN KANTOĞLU
EŞREF ZİYA ŞEHİTLERİMİZE RAHMET ve DUA PROGRAMI EŞREF ZİYA ŞEHİTLERİMİZE RAHMET ve DUA PROGRAMI

KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

14 OCAK PAZAR

  • 14.30 - 16.30 - 18.30 - 20.30
  • ODA TİYATRO SALONU
KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU KAVUKLU VE PİŞEKAR ORTA OYUNU

KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI KARAOKE ŞARKI YARIŞMASI

KUKLA GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 13.00
  • KONYA SAHNE
KUKLA GÖSTERİSİ KUKLA GÖSTERİSİ

KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ

14 OCAK PAZAR

  • 11.00 - 20.00
  • SAHNE SENİN
KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ KÖPÜK BALON GÖSTERİSİ